top of page

O NÁS

Fabrika je naší "srdcovkou".  Celý prostor je naplněním našeho snu. Chtěli jsme vybudovat místo, kde budeme moci žít v souladu s našimi potřebami a zároveň vytvořit prostor pro setkávání lidí. 

Rádi potkáváme nové tváře. O hosty se staráme s láskou a jsme nadšeni, že Fabrika funguje tak, jak si přejeme.

Jako prostor pro radost, sdílení a propojení.

Historie Fabriky

Jako u všeho, na počátku byla jiskra a touha. Když jsme poprvé Fabriku uviděli, byl to zanedbaný pozůstatek po textilní továrně.

Protože jiskra zahořela, viděli jsme dům s velkým potenciálem, který jsme se rozhodli využít. Zvolna a malými krůčky jsme budovali náš sen o místě, kde bude dobře nám i našim hostům.

Jak to již bývá, plány se v průběhu stavby měnily a nás napadl koncept prostor nejen pro ubytování, ale též pro pořádání větších akcí a i cvičení. 

 

Naše Fabrika je místem, kde je v každém koutě otisknuta naše práce. Upřímně věříme, že je toto vše viditelné i cítitelné.

Přijeďte k nám "pobejt", nasát atmosféru ... a hlavně, odpočinout si.

Jsme na nádherném místě, které je obklopeno přírodou.

9891c166-14ce-4853-a32b-523e8e426bc7 2.jpg

Kdo jsme?

A kdo jsme? Pro některé snílci, pro druhé blázni, kteří se rozhodli k něčemu, co vypadalo jako neuskutečnitelné.

Šárka: Je tvůrčí a hybnou silou Fabriky. Organizuje akce, stará se o hosty a je jim k ruce. Její velké srdce je otevřené a vždy se snaží, abyste ve Fabrice byli maximálně spokojeni.


Dan: Je ten, kdo má na starosti to, aby ve Fabrice vše fungovalo po "materiální" stránce. S pečlivostí a důsledností sobě vlastní, buduje a budoval vlastníma rukama vše to, u nás uvidíte a budete užívat.

NAŠE SLUŽBY

bottom of page